Felnőttképzési engedélyszám: E-001290/2015

OM 203060

Központi telefonszám

+36 46 360 125

Tanári kar

 

Központi számunk:

46/360-125

 

 

Név

Oktatott szakok, beosztás

Osztálya

Mellék

ANTAL MÁRIA

közgazdasági tárgyak

 

242

BÁNVÖLGYINÉ HORTOBÁGYI HAJNALKA

magyar, ének-zene

 

215

BARÁTI TIBOR

villamosmérnök, mérnöktanár, tanügyigazgatási igazgatóhelyettes

 

204

BARNA BERNADETT

angol, történelem 

10.B

251

BARTÁK ANITA

német, nevelési-oktatási igazgatóhelyettes

12.A

203

BÁTORI GÁBOR PÉTER

angol nyelv

 

237

BEKŐ ZSUZSANNA

történelem, rendészeti tantárgyak, rendészeti munkaközösség-vezető

12.E

263

BÉRES GYULA TAMÁS

tervezőgrafikus művész

 

215

BIZIK PÉTER

testnevelés

3/11.J

246

BORSOS VERONIKA

angol nyelv

1/9.J

249

BRÉZAI ZOLTÁN

vilamosipari műszaki szakoktató

2/10.K

217

BUDAI FERENC

autógépész üzemmérnök, mérnöktanár

2/14.F

222

CSIKAI JUDIT

angol nyelv

 

237

CSÖRNÖK SZILÁRD

történelem, magyar

1/9.I

246

DARGAI KRISZTINA

testnevelés

9.D

257

DEÁK GÉZA

testnevelés

 

225

DEMETER-SZÉKELY BETTINA

egészségügyi tanár

1/9.H

245

FEKETE ZITA

angol nyelv (gyes)

 

 

FEKETE ZOLTÁN

történelem

11.G

263

GÁL AFRODITÉ fodrász szakoktató   261

GÓRÁSZ ANDRÁS

közlekedésgépész műszaki szakoktató

3/15.A

256

HADHÁZI LÁSZLÓ

villamosmérnök, anyagmérnök

3/15.B-E

242

HALÁSZ PÉTER

vizuális és környezetkultúra

 

215

HUSZÁR GÁBOR

történelem, magyar

 

250

IZSÓ DÉNES

biológia, földrajz

11.F

206

JÁBORCSIK ISTVÁN

gépészmérnök 

2/14.H-E

256

JUHÁSZ-NAGYNÉ TAKÁCS MÁRIA

könyvtárostanár

 

258

KÁDÁRNÁ BERECZKY MÓNIKA

angol nyelv

10.C

251

KALÓ ANDREA

matematika, kémia

9.A

247

KISS BERTALAN

villamosmérnök, műszaki szakoktató

3/11.L

252

KLEKNERNÉ TOMÁN KRISZTINA

matematika, informatika

11.H

247

KOCSÁNYNÉ GUBA ANNA

magyar, történelem, humán munkaközösség-vezető

9.C

206

KOVÁCS ANETT

gyógypedagógus

KSZ/11.K-E

253

KOVÁCS IMRE

műszaki szakoktató 

9.F

217

KOVÁCS IZRAEL NÓRA

kozmetikus szakoktató

 

261

KOVÁCSNÉ LOVÁSZ ÉVA

német, iparművész, idegen nyelvi munkaközösség-vezető

10.E

261

KOVÁCSNÉ RAKACZKI ZSUZSANNA

magyar

11.B

250

KŐHEGYINÉ BEZERÉNYI ANIKÓ ADRIENN

angol nyelv

10.H

237

LEVICZKINÉ JERGA JUDIT

biológia, földrajz

1/13.H-E

246

LITVÁNYI JÓZSEF BÉLÁNÉ

egészségügyi tanár

3/11.K

245

LÓDI GÁBOR

testnevelés

12.D

225

LOSONCZI ILDIKÓ

fodrász szakoktató

 

261

LUKÁCSNÉ SIDLÓ EDINA

ruhaipari üzemmérnök, műszaki tanár

12.B

206

LUKOVICSNÉ BIÁN KATALIN

testnevelés, biológia

10.D

257

MAJOR MÓNIKA

biológia, földrajz, szolgáltatóipari-, szociális- és egészségügytechnikai munkaközösség-vezető

1/13.F-E

238

DR. MEGYERINÉ KOVÁCS ANIKÓ

angol nyelv, mozgóképkultúra és médiaismeret, etika

9.B

249

MELEG SÁNDORNÉ

matematika, kémia, reál munkaközösség-vezető

 

247

MERK-BALÁZS JUDIT

matematika, fizika

 

246

NÉMETH LÁSZLÓ

informatika

 

244

NÉMETH MÓNIKA

földrajz, biológia

 

206

OROSZ GYÖRGYNÉ

magyar, francia

11.C

250

PATAKI ZSUZSANNA

fodrász szakoktató

1/13.C

261

PETRÓ GÁBOR

informatika

KSZ/12.K-E

244

PINCZÉS ERIKA

magyar

10.A

238

PLANÉTÁNÉ BALOGH TÍMEA

angol

10.F

 

RICHVALSZKY ANNA ZSUZSANNA

táncpedagógus, testnevelés

 

237, 257

SEBÖK ISTVÁN

műszaki szakoktató

 

222

SOMOGYI VIKTOR

gépészmérnök, mérnöktanár

1/13.E-E

256

SOÓS ISTVÁNNÉ

testnevelés

11.D

257

SROBÁR SÁNDOR

mérnöktanár, anyagmérnök

11.E

256

SZABÓ ANDRÁS

informatika, igazgató

 

 

SZABÓ ANDRÁS ISTVÁN

matematika

 

246

SZABÓ BÉLA

gépész mérnöktanár

5/13.B

242

Dr. SZABÓNÉ TÓTH MÓNIKA

marketing, kozmetika szakmai tárgyak, kommunikáció

2/14.E

238

SZEPESI ZSOLT

testnevelés, testnevelés munkaközösség-vezető

 

225

SZIGETI TÜNDE

rendészeti szakmai tárgyak, sportoktató

10.G

244

SZOBOTA JOLÁN

matematika

 

246

SZTAHURA JÁNOS

matematika, földrajz, gyakorlati oktatásvezető

 

236

SZÜCS RAJMUND

történelem, magyar

2/10.J

263

TAKÁCS JÓZSEF

gépészmérnök

1/13.D

224

TASI JUDIT ANDREA

kozmetikus szakoktató 

2/14.E-E

261

TASSY JÁNOS

matematika, fizika

5/13.A

247

TOLNAINÉ BOGDÁNFFY ILDIKÓ

magyar, francia, osztályfőnöki munkaközösség-vezető

11.A

250

TÓTH PÉTERNÉ

könyvtárostanár

 

258

TÓTH RÓBERT

rendészeti szakmai tárgyak

9.G

244

TÚRINÉ GALAMBOS JUDIT

mentálhigéné

2/10.I

245

Dr. UGLYAI GYÖRGY

közgazdásztanár

 

247

VÁGNER ANITA DIÁNA

angol

 

251

VÉKONY MÁRIA

villamosmérnök

2/10.L

 

VERES JÁNOS

gépészmérnök, szakképzési igazgatóhelyettes

 

205

VIGHNÉ MAGYAR GABRIELLA angol nyelv 12.C 263
VILEZ PÉTERNÉ német nyelv 9.E 238
ZAVARKÓ RÉKA kozmetikus szakoktató   261
ZELEI ERIKA     215
ZOMBOR GYULA     215