3529 Miskolc, Ifjúság u. 16-20.

Tel: 46/360-125 - Fax: 46/562-239

OM: 203060 - info@szemere.sulinet.hu

A második szakképesítés megszerzésére irányuló felkészítés csak az első szakképesítés megszerzését követően kezdhető meg.

A tanuló attól az évtől kezdődően, amelyben iskolai rendszerű szakképzésben az első szakképesítését megszerezte, új tanévet a második szakképesítés megszerzésére irányuló képzésben kizárólag felnőttoktatásban kezdhet.

JELENTKEZÉSI LAP
ALÁBB LETÖLTHETŐ!

SZÁNDÉKNYILATKOZAT
TANULÓSZERZŐDÉSHEZ

A felnőttoktatásra történő beiratkozásnál be kell mutatni a jelentkező személyi igazolványát, lakcímkártyáját és a jelentkező által elvégzett, a bemenethez szükséges iskolai évfolyamokról kiállított bizonyítványt.

JELENTKEZÉSI LAP
ITT LETÖLTHETŐ!

SZÁNDÉKNYILATKOZAT
TANULÓSZERZŐDÉSHEZ

ELÉRHETŐSÉGEK

OM: 203060

Miskolci Szakképzési Centrum
Szemere Bertalan Szakgimnáziuma,
Szakközépiskolája és Kollégiuma

Címünk: 3529 Miskolc, Ifjúság utca 16-20.

Központi számunk: 46/360-125

Titkárság: 46/365-912