Felnőttképzési engedélyszám: E-001290/2015

OM 203060

Központi telefonszám

+36 46 360 125

Tanári kar

 

 

Központi számunk:

46/360-125

 

 

 

Név

Oktatott szakok, beosztás

Osztálya

Mellék

1.

ANTAL MÁRIA

közgazdasági tárgyak

 

242

2.

BÁNVÖLGYINÉ HORTOBÁGYI HAJNALKA

magyar, ének-zene

 

215

3.

BARÁTI TIBOR

villamosmérnök, mérnöktanár, tanügyigazgatási igazgatóhelyettes

 

204

4.

BARNA BERNADETT

angol, történelem 

10.B

251

5.

BARTÁK ANITA

német, nevelési-oktatási igazgatóhelyettes

12.A

251

6.

BÁTORI GÁBOR PÉTER

angol nyelv

 

237

7.

BEKŐ ZSUZSANNA

történelem, rendészeti tantárgyak, rendészeti munkaközösség-vezető

12.E

263

8.

BÉRES GYULA TAMÁS

tervezőgrafikus művész

 

215

9.

BIZIK PÉTER

testnevelés

3/11.J

246

10.

BORSOS VERONIKA

angol nyelv

1/9.J

249

11.

BRÉZAI ZOLTÁN

vilamosipari műszaki szakoktató

2/10.K

217

12.

BUDAI FERENC

autógépész üzemmérnök, mérnöktanár

2/14.F

222

13.

CSIKAI JUDIT

angol nyelv

 

237

14.

CSÖRNÖK SZILÁRD

történelem, magyar

1/9.I

246

15.

DARGAI KRISZTINA

testnevelés

9.D

257

16.

DEÁK GÉZA

testnevelés

 

225

17.

DEMETER-SZÉKELY BETTINA

egészségügyi tanár

1/9.H

245

18.

FEKETE ZITA

angol nyelv (gyes)

 

 

19.

FEKETE ZOLTÁN

történelem

11.G

263

20.

GÓRÁSZ ANDRÁS

közlekedésgépész műszaki szakoktató

3/15.A

256

21.

HADHÁZI LÁSZLÓ

villamosmérnök, anyagmérnök

3/15.B-E

242

22.

HALÁSZ PÉTER

vizuális és környezetkultúra

 

215

23.

HUSZÁR GÁBOR

történelem, magyar

 

250

24.

IZSÓ DÉNES

biológia, földrajz

11.F

206

25.

JÁBORCSIK ISTVÁN

gépészmérnök 

2/14.H-E

256

26.

JUHÁSZ-NAGYNÉ TAKÁCS MÁRIA

könyvtárostanár

 

258

27.

KALÓ ANDREA

matematika, kémia

9.A

247

28.

KISS BERTALAN

villamosmérnök, műszaki szakoktató

3/11.L

252

29.

KLEKNERNÉ TOMÁN KRISZTINA

matematika, informatika

11.H

247

30.

KOCSÁNYNÉ GUBA ANNA

magyar, történelem, humán munkaközösség-vezető

9.C

206

31.

KOVÁCS ANETT

gyógypedagógus

KSZ/11.K-E

253

32.

KOVÁCS IMRE

műszaki szakoktató 

9.F

217

33.

KOVÁCS IZRAEL NÓRA

kozmetikus szakoktató

 

261

34.

KOVÁCSNÉ LOVÁSZ ÉVA

német, iparművész, idegen nyelvi munkaközösség-vezető

10.E

261

35.

KOVÁCSNÉ RAKACZKI ZSUZSANNA

magyar

11.B

250

36.

KŐHEGYINÉ BEZERÉNYI ANIKÓ ADRIENN

angol nyelv

10.H

237

37.

LEVICZKINÉ JERGA JUDIT

biológia, földrajz

1/13.H-E

246

38.

LITVÁNYI JÓZSEF BÉLÁNÉ

egészségügyi tanár

3/11.K

245

39.

LÓDI GÁBOR

testnevelés

12.D

225

40.

LOSONCZI ILDIKÓ

fodrász szakoktató

 

261

41.

LUKÁCSNÉ SIDLÓ EDINA

ruhaipari üzemmérnök, műszaki tanár

12.B

206

42.

LUKOVICSNÉ BIÁN KATALIN

testnevelés, biológia

10.D

257

43.

MAJOR MÓNIKA

biológia, földrajz, szolgáltatóipari-, szociális- és egészségügytechnikai munkaközösség-vezető

1/13.F-E

238

44.

DR. MEGYERINÉ KOVÁCS ANIKÓ

angol nyelv, mozgóképkultúra és médiaismeret, etika

9.B

249

45.

MELEG SÁNDORNÉ

matematika, kémia, reál munkaközösség-vezető

 

247

46.

MERK-BALÁZS JUDIT

matematika, fizika

 

246

47.

NÉMETH LÁSZLÓ

informatika

 

244

48.

NÉMETH MÓNIKA

földrajz, biológia

 

206

49.

OROSZ GYÖRGYNÉ

magyar, francia

11.C

250

50.

PATAKI ZSUZSANNA

fodrász szakoktató

1/13.C

261

51.

PETRÓ GÁBOR

informatika

KSZ/12.K-E

244

52.

PINCZÉS ERIKA

magyar

10.A

238

53.

PLANÉTÁNÉ BALOGH TÍMEA

angol

10.F

 

54.

RICHVALSZKY ANNA ZSUZSANNA

táncpedagógus, testnevelés

 

237, 257

55.

SEBÖK ISTVÁN

műszaki szakoktató

 

222

56.

SOMOGYI VIKTOR

gépészmérnök, mérnöktanár

1/13.E-E

256

57.

SOÓS ISTVÁNNÉ

testnevelés

11.D

257

58.

SROBÁR SÁNDOR

mérnöktanár, anyagmérnök

11.E

256

59.

SZABÓ ANDRÁS

informatika, igazgató

 

 

60.

SZABÓ ANDRÁS ISTVÁN

matematika

 

246

61.

SZABÓ BÉLA

gépész mérnöktanár

5/13.B

242

62.

Dr. SZABÓNÉ TÓTH MÓNIKA

marketing, kozmetika szakmai tárgyak, kommunikáció

2/14.E

238

63.

SZEPESI ZSOLT

testnevelés, testnevelés munkaközösség-vezető

 

225

64.

SZIGETI TÜNDE

rendészeti szakmai tárgyak, sportoktató

10.G

244

65.

SZOBOTA JOLÁN

matematika

 

246

66.

SZTAHURA JÁNOS

matematika, földrajz, gyakorlati oktatásvezető

 

236

67.

SZÜCS RAJMUND

történelem, magyar

2/10.J

263

68.

TAKÁCS JÓZSEF

gépészmérnök

1/13.D

224

69.

TASI JUDIT ANDREA

kozmetikus szakoktató 

2/14.E-E

261

70.

TASSY JÁNOS

matematika, fizika

5/13.A

247

71.

TOLNAINÉ BOGDÁNFFY ILDIKÓ

magyar, francia, osztályfőnöki munkaközösség-vezető

11.A

250

72.

TÓTH PÉTERNÉ

könyvtárostanár

 

258

73.

TÓTH RÓBERT

rendészeti szakmai tárgyak

9.G

244

74.

TÚRINÉ GALAMBOS JUDIT

mentálhigéné

2/10.I

245

75.

Dr. UGLYAI GYÖRGY

közgazdásztanár

 

247

76.

VÁGNER ANITA DIÁNA

angol

 

251

77.

VÉKONY MÁRIA

villamosmérnök

2/10.L

 

78.

VERES JÁNOS

gépészmérnök, szakképzési igazgatóhelyettes

 

205

79. VIGHNÉ MAGYAR GABRIELLA angol nyelv 12.C 263
80. VILEZ PÉTERNÉ német nyelv 9.E 238
81. ZAVARKÓ RÉKA kozmetikus szakoktató   261
82. ZELEI ERIKA     215
83. ZOMBOR GYULA     215